Artystyczne

Previous Next

Na zajęciach odkrywamy możliwości naszych rąk poprzez wykonywanie różnorodnych nowych technik rękodzielniczych lub doskonalenie już poznanych.

Previous Next

Studio funkcjonuje w OPP4 „CET” od września 2000 roku. Wychowankowie Studia prezentują swoje umiejętności na pokazach semestralnych i środowiskowych, a bardziej zaawansowani reprezentują Zabrze na festiwalach i turniejach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Tancerze naszych grup mają na swoim koncie ponad 450 nagród i wyróżnień, w tym 26 medali Mistrzostw Polski IDO w kategoriach break dance, hip hop battle, electric boogie i street dance show. Dziewięciokrotnie reprezentowali Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata

Previous Next

Zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży, mające na celu rozwój nabytych wcześniej umiejętności a także możliwość poznania nowych technik plastycznych.

Previous Next

Zespół „Papugi I”, „Papugi II” to grupy, które zajmują się analizą tekstów literackich dla dzieci i młodzieży, oraz ich przenoszeniem na scenę, dbaniem o dykcję i przybliżaniem literatury młodym użytkownikom.

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ NR 4 W ZABRZU „Centrum Edukacji Twórczej” (OPP4 „CET”) powołane w wrześniu 1968 r. w Zaborzu, od 1998 r. działa na Porembie, jest samorządową placówką wychowania pozaszkolnego.