Aktualności

Dla wszystkich, którzy nie załapali się do grup tanecznych tworzymy nową
- Break Dance Początkujący. To idealne zajęcia dla chłopców i dziewcząt,
którzy chcą zacząć przygodę z tańcem nowoczesnym, bądź ulicznym.

Własnie ruszyły zapisy!

BD 2019

decin
 
W miniony weekend grupa Danceborough z naszego Studia Tańca Ulicznego wystąpiła podczas Mistrzostw Świata IDO Street Dance Show w Decinie (Czechy). Grupa reprezentowała Polskę w kategorii powyżej 16 lat i zaprezentowała choreografię "Uciec stąd", zajmując ostatecznie 12 miejsce. Grupa pracuje pod okiem instruktora Agaty Zeliszek. W majowych Mistrzostwach Polski zdobyła nominację na te imprezę, zdobywając srebrny medal.
W Mistrzostwach wzięło udział ponad 3 tys tancerzy z ponad 20 krajów świata.

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurów nauczycieli OPP4 "CET" w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego.

GRAFIK

11 czerwca w gorącej atmosferze (dosłownie i w przenośni) zakończył się dziewiętnasty sezon naszego Studia Tańca Ulicznego. Sezon był bogaty w wydarzenia: 31 występów (25 turniejowych i 7 pokazów), w wyniku których udało się zdobyć 39 osiągnięć(w tym 6 medali Mistrzostw Polski), 2 sesje warsztatowe (8 dni), organizacja 2 Turniejów (Andrzejkowego i "(Nie) Łam się").
Podczas wtorkowego Pokazu Końcowego zaprezentowały się wszystkie grupy taneczne Studia, a potem wszyscy otrzymali dyplomy uczestnictwa z rąk instruktora Agaty Zeliszek. Natomiast dyplomy uznania otrzymali: Alicja Olejnik - jako zwycięzca rankingu solistów STU, Mateusz Nazimek - za otrzymanie tytułu "objawienia roku" dla obiecującego debiutu oraz Tomasz Krasówka, Marcel Wąsikowski i Paulina Wochnik - za wyróżniające się zaangażowanie w rozwój taneczny.
Teraz po pracowitym sezonie zasłużone wakacje! Do zobaczenia we wrześniu!
 
12 copy

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ NR 4 W ZABRZU „Centrum Edukacji Twórczej” (OPP4 „CET”) powołane w wrześniu 1968 r. w Zaborzu, od 1998 r. działa na Porembie, jest samorządową placówką wychowania pozaszkolnego.