Aktualności

Wakacje 2020 dobiegły końca i przed nami nowy rok szkolny pełen wyzwań :)

Niebawem z uczestnikami (i ich rodzicami) zakwalifikowanymi na zajęcia w toku postępowania rekrutacyjnego, skontaktują się nauczyciele.

Jeżeli ktoś jeszcze, chciałby do nas dołączyć TUTAJ znajdzie odpowiedź na pytanie jak to zrobić. Zapraszamy!

 

WELCOME BACK 2

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Mam nadzieję, że tak jak ja już nie możecie doczekać się rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Od 7 września startują regularne zajęcia z języka angielskiego. Są jeszcze wolne miejsca:
- w grupie „Bajkolandia” (tegoroczni II-klasiści): 2
- w grupie Koło Kultury Anglosaskiej (tegoroczni III-klasiści): 5
- w grupie Koło Kultury Anglosaskiej (tegoroczni IV i V-klasiści): 3
- w grupie Koło Kultury Anglosaskiej (tegoroczni VII-klasiści): 7

W pierwszej kolejności zapraszam uczniów, którzy kontynuowaliby naukę w kołach, ale z różnych powodów nie dopełnili formalności w poprzednim roku szkolnym i nie zapisali się na zajęcia.

Z serdecznymi i jeszcze wakacyjnymi pozdrowieniami
Sylwia Szymczyk

p.s. Pierwsza okazja na zdobycie powakacyjnych plusów! Będziemy robić wystawę pocztówkową! Waszym zadaniem jest narysować pocztówkę z miejsca, które odwiedziliście w te wakacje lub chcieliście odwiedzić, ale z uwagi na COVID-19 to się nie udało. Koniecznie napiszcie na okładce GREETINGS FROM (tu nazwa miasta / kraju). A oto moje „dzieło”, bo jak doskonale wiecie z naszych zajęć mam talent do rysowania :)

 

POZDROWIENIA2

Szanowni Państwo!
W związku z pismem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gliwicach,
który sugeruje wstrzymanie się z otwarciem placówek oświatowych ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w naszym województwie,
informujemy, że zajęcia stacjonarne w naszej placówce są zawieszone do 7 czerwca br.
 

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ NR 4 W ZABRZU „Centrum Edukacji Twórczej” (OPP4 „CET”) powołane w wrześniu 1968 r. w Zaborzu, od 1998 r. działa na Porembie, jest samorządową placówką wychowania pozaszkolnego.