Przyjaciele

davinciteam

DaVinci-team Sp. z o. o. sponsor XI Turnieju Tańca Ulicznego "(Nie) łam się" 2017

 

Dziękujemy Zespołowi Szkół Sportowych im. J. Kusocińskiego w Zabrzu za współpracę na rzecz środowiska lokalnego - udostępnienie sali gimnastycznej na zajęcia koła "Gimnastyka rodzinna"

 

 

Podziękowania dla Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji za współfinansowanie imprezy "Witaj Gwiazdko Złota" 2015.

 

 

Podziękowania dla Zakładu Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych "BPW" Sp. z o. o. za współfinansowanie Majówki Młodych

 

Centrum Edukacji w Zabrzu - partner projektu "(NIe) Łam się" 2015

 

"Nowiny Zabrzańskie" - patron medialny: konkursu piosenki ślaskiej "Karlik", konkursu gawędziarskiego w gwarze śląskiej "Jo wom godom", konkursu na komiks "Zabrzańska przygoda Św. Mikołaja", Wojewódzkiego Konkursu Haftu i Rękodzieła Artystycznego Wielkanocne Zwyczaje pn. "Zajaczkowe Haftowanie", Festiwalu teatrów amatorskich "OHO".

 

Podziękowania dla firmy Kopex za możliwość uczestniczenia w spektaklu wyreżyserowanym przez Teatr Wielkie Koło podczas spotkania Mikołajkowego.

 


Podziękowania dla firmy Kopex Machinery za pomoc w zorganizowaniu finału XII Konkursu gawędziarskiego w gwarze śląskiej „Jo wom godom”.

 


Partner projektu edukacji kulturalnej XII Festiwal Tańca Ulicznego w Zabrzu "(Nie) Łam się"

 

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu

Dziekujemy za bezpłatne udostępnienie budynku Szkoły na przeprowadzenie XIII Festiwalu Tańca Ulicznego w Zabrzu "(Nie) Łam się"

 

 

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ NR 4 W ZABRZU „Centrum Edukacji Twórczej” (OPP4 „CET”) powołane w wrześniu 1968 r. w Zaborzu, od 1998 r. działa na Porembie, jest samorządową placówką wychowania pozaszkolnego.